Opintokeskukset ry:n hallitus

Hallituksen sähköposti: hallitus(at)opintokeskukset.fi

Hallituksen kokoonpano

Puheenjohtaja

Marita Salo
marita.salo@ok-sivis.fi
Opintokeskus Sivis

Varapuheenjohtaja

Mikko Airto
mikko.airto@opintokeskusvisio.fi
Opintokeskus Visio

Jäsenet

Hanna Pulkkinen
hanna.pulkkinen@seurakuntaopisto.fi
Agricola-opintokeskus

Jari Karttunen
jari.karttunen@desili.fi
Demokraattinen Sivistysliitto

Annika Kokko
annika.kokko@kansio.fi
Kansallinen Sivistysliitto Opintokeskus KANSIO

Tuula Kumpumäki
tuula.kumpumaki@ksl.fi
KSL-Opintokeskus

Merja Hanhela
merja.hanhela@tjs-opintokeskus.fi
TJS Opintokeskus

Anna-Karin Öhman
anna-karin.ohman@sfv.fi
Svenska Folkskolans Vänner

Jouko Muuri
jouko.muuri@tsl.fi
Työväen Sivistysliitto TSL

Anneliina Wevelsiep
anneliina.wevelsiep@kansalaisfoorumi.fi
Opintokeskus Kansalaisfoorumi

Jaana Vesterinen-Prähky
jaana.vesterinen-prahky@perussuomalaiset.fi
Peruskansan Sivistysliiton Opintokeskus Pekasus